Pokój E216, Chuangyi Park, Fuqian Road, Guanlan Zhangge, Longhua District, Shenzhen, Chiny
Dom

Lenolink Telecommunication Co.,Ltd

dobra jakość Potrójny zespół sumujący na sprzedaż
dobra jakość Potrójny zespół sumujący na sprzedaż
Lubimy pracować z Lenolink, ponieważ są profesjonalni, pomocni i pracowici. Produkty są również wysokiej jakości i dobrej wydajności.

—— John Carlo

Produkty Lenolink zawsze nie muszą martwić się o jakość, a niestandardowe rozwiązanie jest naprawdę miłe.

—— Ronald Rajesh

Bardzo profesjonalna firma, kombinator RF i mieszalnik hybrydowy to najlepszy produkt, jaki kupiliśmy, specyfikacja jest znacznie wyższa niż produkty innych producentów.

—— Gasper Clement

Przez długi czas szukaliśmy pasywnego elementu o niskim PIM, Lenolink jest dostawcą, który może dostarczyć takie produkty w konkurencyjnej cenie i czasie dostawy. Chcielibyśmy podziękować Lenolink.

—— Danies Chen

Im Online Czat teraz

Lenolink Telecommunication Co.,Ltd

1 2 3
Lenolink Telecommunication Co.,Ltd Lenolink Telecommunication Co.,Ltd Lenolink Telecommunication Co.,Ltd
Factory

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azja Południowo-Wschodnia
marki : Lenolink
Ilość pracowników : 150~200
Coroczne wyprzedaże : 3000000-5000000
Rok założenia : 2014
pc Export : 60% - 70%
Założona w 2014 roku firma Lenolink Telecom jest profesjonalnym dostawcą rozwiązań mobilnych do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych dla operatorów komórkowych i użytkowników końcowych. Znajdujemy się w Shenzhen w Chinach, gdzie znajduje się przemysłowe centrum telekomunikacyjne Chin. Lenolink ma mocny zespół R&D, ponad 25% naszych pracowników jest zaangażowanych w badania i rozwój produktów, a większość członków ma bogate doświadczenie w branży.

Zajmując powierzchnię 9000 metrów kwadratowych, mamy teraz cztery linie produkcyjne, ponad 20-elementowy analizator sieciowy Agilent, 10-elementowy sprzęt do intermodulacji i inne profesjonalne urządzenia. Nasza roczna sprzedaż przekracza 5 mln USD w 2017 r. Lenolink zapewnia kompletne kompleksowe rozwiązanie obejmujące wszystkie standardy sieci komórkowej, takie jak GSM, DCS, WCDMA i LTE. Nasze produkty to łączniki RF, filtry RF, kable koncentryczne, kable rozruchowe, wzmacniacze RF, anteny i odpowiednie usługi.

Firma uzyskuje cel stania się wiodącą siłą w dziedzinie badań i rozwoju produktów mobilnych, produkcji i usług telefonii komórkowej na całym świecie. Dzięki wieloletnim wysiłkom Lenolink nawiązał relacje biznesowe z ponad 30 częstymi klientami zlokalizowanymi w rejonie Pacyfiku, Ameryce, Europie i na Bliskim Wschodzie, takimi jak China Mobile, China Unicom, Indosat, Nokia.

Szczegóły kontaktu
Lenolink Telecommunication Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Zhou

Tel: 86--13925236642

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)